Schedule:
What Stage
1:45 pm: Sammy Rae and The Friends
3:30 pm: Hippo Campus
5:15 pm: The Revivalists
7:15 pm: Paramore
9:30 pm: Foo Fighters
Which Stage
12:30 am: My Morning Jacket
1:00 pm: Kip Moore
2:30 pm: Franz Ferdinand
4:15 pm: Umphrey's McGee
6:15 pm: girl in red
8:15 pm: Marcus Mumford
This Tent
12:45 am: KORN
12:45 pm: Paris Jackson
2:15 pm: Makaya McCraven
4:00 pm: Amber Mark
5:45 pm: Peach Pit
7:45 pm: Jacob Collier
That Tent
1:00 am: J.I.D
1:15 pm: Hermanos Gutiérrez
3:00 pm: Drew Holcomb and the Neighbors
4:45 pm: Men I Trust
6:30 pm: Rebelution
8:15 pm: Pixies
The Other Stage
12:30 am: Louis The Child
2:30 am: STS9
3:00 pm: Rome in Silver
4:15 pm: Wax Motif
5:30 pm: MK
6:45 pm: Jauz
8:15 pm: Alesso
Who Stage
12:00 am: Silent Disco
1:30 pm: Tiny Habits
2:45 pm: Abby Hamilton
4:00 pm: Gustaf
5:15 pm: Cecilia Castleman
6:30 pm: Matt Koziol
7:45 pm: Jana Horn
Where In The Woods
1:00 am: Bob Moses (Club Set)
3:00 am: Shiba San
7:00 pm: Yunè Pinku
11:45 pm: Alesso Presents: Eclips
Galactic Giddy-Up presented by Corona Extra
2:00 am: Karaoke with Everything Forever
12:00 pm: Red Clay Strays
3:00 pm: Meg McRee
11:30 pm: Karaoke with Everything Forev
Toyota Music Den
11:00 am: Friko
1:00 pm: THE WLDLFE
4:00 pm: Tiny Habits
5:15 pm: Rome in Silver
House of Yes
12:00 am: Night Owl Cinema: Handmade Puppet Dreams
11:00 am: Music Video Mixtape
1:00 pm: The Show and Tell Show
2:00 pm: LazerPantz Clown Carnival
11:00 pm: The Alien Rave with Boyyishh, Dropkat, and Ultraviolet
Space Cadet Camp
1:00 pm: Dana's Disco Bachelorette
The Fun House and The Grove
12:00 am: dublab presents Tonalism
11:00 am: Soundbath with Mythic Times
2:00 pm: Yomí That Harpist
6:30 pm: Yomí That Harpis
The Rest Stop
9:00 am: Ecstatic Dance by Motherfunk
10:00 am: Curiosity Courtyard
11:00 am: Small World Yoga on the Wellness Decks
2:00 pm: Small World Yoga on the Wellness Decks
House of MatROOmony
12:00 pm: Wedding Ceremonies with Otto von Blotto and Virginia Slim Jim
4:30 pm: The ROOlywed show
5:30 pm: Champagne Happy Hour
HOW Stage
9:00 am: Slow Flow with Small World Yoga
10:00 am: Rise and Vibe with Small World Yoga
11:00 am: GLOBAL GROOVES - Community Capoeira
12:00 pm: The Beauty of Beauty: The Effect of Art on Communities
1:00 pm: The Power of a Platform: How Music, Entertainment Is Changing The World
2:00 pm: School of Rock - East Lansing
3:00 pm: The Long Haul: Sustainable Touring, Events
4:00 pm: 5th Woman on Stage: Positive Vibes Only
5:00 pm: Pitch Meeting Finale
6:00 pm: StopTheStigma SuperJam
The Academy
11:00 am: Color your Life with Natural Dyes With The Nashville Food Project
12:00 pm: Poetry for Activism With 5th Woman
1:00 pm: Terrarium Building With The Garden Team
2:00 pm: Proceed with Passion: How to Launch a Nonprofit With Pawster
3:00 pm: Write-On! Activist Letter Writing Made Easy With Oxfam
4:00 pm: The Power of Play: Bringing Roo Magic to your Everyday Life
5:00 pm: Beauty Not Wasted With Turnip Green Creative Reuse
Where In The Woods
1:30 am: Sparkle City Disco
The Fun House and The Grove
12:00 am: Dublab presents Tonalism
1:00 am: Shadow Wagon Popup Show